Dettol Bathroom antibakteriálny čistiaci prostriedok 440ml

€2,09 €1,74 bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Dettol antibakteriálny sprej je viacúčelový prípravok vhodný najmä pre hygienickejšie čistenie Vašej kuchyne. Ničí až 99,9% baktérií a vírusov. Neobsahuje bielidlo ani farbivá. Môže sa používať i na miestach, kde sa pripravuje jedlo a v hracích miestnostiach, či škôlkach, napr. stoličky, nočníky, kľučky dverí, detské hračky, prebaľovacie pulty, ohrádky pre deti.

Návod na použitie: Otočte červenú trysku do polohy ON. Jednoducho nastriekajte priamo na povrch. Utrite povrch čistou a vlhkou handričkou a nechajte zaschnúť. Nie je potrebné oplachovať. V prípade elektrických zariadení nastriekajte prípravok na handričku a utrite povrch. Nie je vhodný na zrkadlá, okná, tkaniny, maľované alebo lakované povrchy. Nepoužívajte s inými čistiacimi alebo dezinfekčnými prostriedkami. Vyhnite sa kontaktu s plastovými dojčenskými fľašami, ktoré môžu prasknúť pri sterilizovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite prúdom vody a vyhľadajte lekársku pomoc.

Objem balenia: 440ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dezinfekčný prostriedok Dettol bol vynájdený v roku 1933 pre lekárov. Jeho potreba sa prvýkrát objavila vtedy, keď milióny matiek a detí zomiera po pôrode na otravu krkvi. Dettol vyškolil svojich zamestnancov a lekárov, aby pred pôrodom dezinfikovali zdravotnícke pomôcky, čím eliminovali vystavenie pacienta baktériám a vírusom. O niečo viac ako 2 roky neskôr klesol výskyt sepsy o 50 percent.

Od tej doby Dettol nikdy nepoľavil v boji proti baktériám a vírusom. Na police obchodov v Spojenom kráľovstve sa dostal v roku 1958 a stal sa priekopníkom v oblasti domácej dezinfekcie, zdravia a hygieny. Od roku 1979 Dettol začal s expandovaním aj do rôznych oblastí v domácnosti.

V časoch šírenia rôznych chorôb a vírusov sú najlepšími pomocníkmi tekuté antibakteriálne mydlá, vlhčené obrúsky, antibakteriálne spreje na povrchy. Spoločníkmi na cestách sú počas aktuálnych dní bezoplachové dezinfekčné gély. Tie sú vhodné aj na jemnú detskú pokožku, nakoľko všetky prostriedky Dettol zabíjajú 99,9% baktérií a vírusov na rôznych povrchoch.