Ariel Ultra Oxi Effect prášok na pranie 3,6kg 36PD

€15,55 €12,96 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ariel Ultra Oxi Effect prášok na pranie 3,6kg 36PD

  • prášok na pranie Ariel AquaPuder OXI Extra Hygiene
  • sila OXI odstraňuje aj odolné a zaschnuté škvrny
  • s unikátnou technológiou AquaPuder
  • obnovuje belosť, dodáva nádherný vzhľad a vôňu čistoty
  • žiarivé výsledky prania bielej bielizne už pri 30 °C
Dokonalé výsledky prania a dlhotrvajúco sýte farby bielizne! Prací prášok od značky Ariel AquaPuder + Ultra OXI Effect s pridaným odstraňovačom škvŕn a penou navyše zaistí intenzívnejšie čistenie. Zároveň sa postará o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a rozjasnenie vašej bielizne. Koncentrované účinné látky s extra silou OXI na odstraňovanie aj odolných a zaschnutých škvŕn zaistia perfektný výsledok prania už pri teplote 30 °C. Vďaka unikátnej technológii AquaPuder sa prášok rýchlo rozpustí a chráni bielizeň pred jeho zvyškami. Prášok na pranie Ariel AquaPuder OXI Extra Hygiene – pre dlhotrvajúcu čistotu bielizne a sýte farby ako nové!

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V 60. rokoch sa postupne začali práčky objavovať v nejednej domácnosti. Ľudia sa na celom svete tešili z jednoduchšieho spôsobu prania, len sa nevedeli popasovať s jedným problémom: oblečenie nebolo dostatočne biele. V tom čase sa rozhodla firma Procter & Gamble reagovať.

V roku 1967 vtrhol na scénu Ariel a ponúkol každému na celom svete nedotknutú bielu farbu vďaka inovatívnej kombinácii zlúčeniny na báze enzýmu so zapuzdreným bielidlom. Následne v roku 1985 prišiel na trh aj tekutý prací gél, ktorý zabezpečil ešte efektívnejšie odstraňovanie škvŕn. Na prelome 80. a 90. rokov sa trendy začali, farebné oblečenie sa stalo atraktívnym, čomu sa musela prispôsobiť aj značka Ariel. Firma tak vyvinula prací prášok, ktorý zbavil oblečenie nečistôt tak, že pritom nenarušil farbu a štruktúru oblečenia.

Aktuálne za najnovší trend považujeme Ariel kapsule na pranie, ktoré sa stali jednoduchým a účinným spôsobom pre každodenné pranie. Ide o prací prostriedok, ktorý je vhodný ako na biele oblečenie, tak aj na farebné alebo čierne.