Vanish Gold Oxi Action odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 940 g

€8,83 €7,36 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS PRODUKTU

MARKETING PRODUKTU

Úžasné odstránenie škvŕn iba za 30 sekúnd*.
Pre maximálnu rýchlosť a účinnosť aplikujte okamžite, predperte alebo namáčajte a uvidíte, že niektoré* škvrny sa odstránia už za 30 sekúnd.
* Červené víno, Šťava z červenej repy, Ovocný čaj, Maliny, Sójová omáčka, Mäsová detská strava.
Pri dodržaní návodu na použitie a praní pri 40 °C, platí pre škvrny na bavlne.

Odstraňovač škvŕn.

ZLOŽENIE

30 % a viac bieliace činidlá na báze kyslíka, Menej ako 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, Neiónové povrchovo aktívne látky, Zeolity, Enzýmy, Polykarboxyláty, Parfum, Citronellol, Hexyl cinnamal

INFORMÁCIE O PRODUKTE

LOGÁ TRETÍCH STRÁN

Zelený bod

PÔVOD

Vyrobené v EU

SKLADOVANIE A POUŽITIE

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Starostlivosť pred praním:
Zmiešajte ¼ odmerky prášku s ¾ odmerky vody. Aplikujte zmes na škvrnu. Drhnite škvrnu ako bude treba. Pred vrátením odmerky do nádoby ju vyčistite a osušte. Po príprave perte ako zvyčajne.

Namáčanie:
Pridajte jednu odmerku do 4 litrov vody. Namáčajte max 1 hodinu (farebná bielizeň), 6 hodín (biela bielizeň). Po namáčaní operte ako zvyčajne, alebo dôkladne vypláchajte. Aby ste dosiahli čo najlepší výsledok, drhnite pred pláchaním.

Pranie:
Pridajte spolu s vaším pracím prostriedkom: Na odolné a zaschnuté škvrny 1 odmerku, na bežné škvrny ½ odmerky. 

Odporúčania na použitie odstraňovača škvŕn:
Vždy dodržujte pokyny na pranie na štítku na oblečení. Pred použitím skontrolujte stálosť farby otestovaním na nenápadnom mieste. Opláchnite a nechajte uschnúť. Po každom použití vrchnák uzavrite a uchovávajte Vanish Gold na suchom a chladnom mieste. S cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky môžete postup zopakovať. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrchovo upravené alebo natierané povrchy - napríklad drevo, kovy atď. Nenamáčajte látky s kovovými upevňovacími prvkami alebo s povrchovou úpravou zaisťujúcou odolnosť voči ohňu. Ošetrené alebo namáčané odevy nevystavujte zdrojom priameho tepla ani priamemu slnečnému svetlu pred ich vypraním alebo dôkladným opláchnutím. Zaistite, aby výrobok v nádobe nebol ničím kontaminovaný.

SKLADOVANIE

Spotrebujte najlepšie do 24 mesiacov od dátumu výroby na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vanish a škvŕn sa zbavíš! Expert na odstraňovanie škvŕn na oblečení je pomocníkom v nejednej domácnosti už desaťročia. Škvrny od vína, trávy, potu nemajú šancu! Objavte účinky tohto zázraku v tekutej alebo práškovej forme na eurodrogeria.sk.