Vanish Gold Oxi Action Pink tekutý odstraňovač škvŕn 100ml

€0,53 €0,44 bez DPH
Skladom (> 100 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

VANISH Gél 100 ml

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action Gold veľmi efektívne odstraňuje škvrny, vrátane tých mastných, ktoré možno odstrániť len veľmi ťažko. Špeciálne dezinfekčné prostriedky účinne odstraňujú baktérie. Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action Gold je vhodné pridávať do každej práčky pri praní bežnej bielizne. Dokonca ho môžete použiť na väčšinu textílií, biele a farebné prádlo.

Kľúčové vlastnosti

  • Tekutý odstraňovač škvŕn
  • Efektívne odstraňuje škvrny
  • Obsahuje dezinfekciu odstraňujúcu baktérie
  • Vhodný na textílie, biele aj farebné prádlo
  • Objem: 100 ml

Namáčanie, príprava a pranie

Pri namáčaní pridajte 100 ml Vanishu ku 4 litrom teplej vody a nechajte bielizeň asi jednu hodinu máčať. Po namáčaní perte ako obvykle alebo dôkladne vypláchajte.

Pri príprave na pranie je vhodné naniesť Vanish pomocou aplikátora priamo na škvrnu a trieť ju. Pri praní je vhodné do bubna práčky umiestniť 100 ml tekutého odstraňovača škvŕn v dávkovacom viečku. Ďalej dávkujte bežný prací prostriedok ako obvykle.

Pred praním si vždy starostlivo prečítajte informácie týkajúce sa ošetrovania textílií, ktoré sú uvedené na štítku. Oblečenie prané vo Vanish nevystavujte slnečnému žiareniu a nesušte na priamom zdroji tepla. Nikdy nenechávajte gél Vanish na bielizni zaschnúť.

Zloženie

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, Aniónové povrchovo aktívne látky, Neiónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % parfum, Citronellol, Hexyl cinnamal.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: