Papírna Moudrý Mucholapka Ecostripe 4ks

€0,70 €0,58 bez DPH
Skladom (37 ks)
Môžeme doručiť do:
19.5.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojstranne lepiaci pás papiera opatrený lákadlami, ktorý zaručuje účinný odchyt muchy domácej (Musca domestica).

Benefity a parametre nevyhnutné pre dobrú účinnosť mucholapky:

Kľúčovým parametrom je kvalita lepu. Ten je nastavený tak, že lepivá sila pásu nezabraňuje ľahkému vytiahnutiu dutinky a napriek tomu jeho okamžitá lepivosť a priľnavosť zaručujú zachytenie muchy aj pri slabom kontakte. Viskozita lepu je nastavená tak, že lepidlo nesteká z pásu pri širokom rozmedzí teplôt. Nestane sa teda, že by lep odkvapkával na podlahu.

Atraktant, ktorý je vyvinutý priamo na muchu domácu (Musca domestica) má vysoký lákavý účinok. Nejde o sexuálne lákadlo, takže vábi samčekov aj samičky. Atraktant rovnako ako lepidlo boli vyvinuté v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied a jeho účinnosť je pravidelne laboratórne testovaná, a to aj v porovnaní s konkurenciou. Tieto mucholapky vychádzajú ako jedny z najúčinnejších.

Lepový pás Moudrý má vďaka svojej dĺžke a šírke najväčšiu účinnú plochu na svete. Dĺžka je dôležitým parametrom účinnosti, pretože bolo zistené, že muchy nalietavajú na Mucholapku zospodu. Tento jav je možné pozorovať na použitých mucholapkách, kde je pás vždy plnší v spodnej časti.

Dodatočné parametre

Kategória: Proti hmyzu a škodcom
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: