Savo Antibakteriálny sprej Dezinfekcia bez chlóru 700 ml

€4,40 €3,67 bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Dezinfikuje bez chlóru
Likviduje 99,9 % baktérií

Detailné informácie

Podrobný popis

Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu.

Bez chemického zápachu.  Vhodný aj na detské hračky.  Odstraňuje alergény* a až 99,9 % baktérií. Savo Antibakteriálny sprej je ideálny na každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť Váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi.  Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale pomáha odstraňovať aj alergény.  Prípravok je vhodný na čistenie a dezinfekciu: všetkých priestorov, kde se môžu pohybovať deti, napr. detských stoličiek, hračiek, detských postieľok a tiež povrchov, ktoré sa dostávajú do styku s potravinami vrátane kuchynských lopárikov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobu značky spustila česká značka Bochemie v roku 1973. Značka sa významne rozrástla a postupne vytvorila celý rad čistiacich a dezinfekčných prostriedkov pre domácnosť. Firme sa podarilo vybudovať silnú značku, ktorá si získala veľkú časť trhu v krajinách strednej Európy. Zavŕšením tohto úspechu a uznaním dlhoročnej práce zamestnancov Bochemie je jej predaj firme Unilever v roku 2013.
 
Savo - efektívny prípravok na riešenie "takmer" každého problému v domácnosti, je jedno, či ide o kúpeľňu, obývačku alebo kuchyňu.
Savo ponúka široké portfólio výrobkov a patrí tak medzi najväčšie značky na trhu. V poslednej dobe uviedli napríklad obľúbené WC bloky, alebo prelomový dezinfekčný rad bez chlóru. Medzi najviac využívané produkty patrí dezinfekčný čistič, SAVO proti plesniam, dezinfekčné utierky, Savo do bazénov, odstraňovač škvŕn alebo prostriedok na umývanie riadu. 
 
Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie, aby ste sa vyhli prípadným zdravotným kontraindikáciám. Vyhnite sa kontaktu s očami a uchovávajte mimo dosahu detí. 
 
Všetky produkty značky Savo sú dostupné na www.eurodrogeria.sk.