Dodanie a platba

Dodanie tovaru a platba
 

Doručovacia lehota je do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Balíky sú posielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD kurier, Packeta.

Reklamačný čas pri stratených zásielkach je stanovený podľa všeobecných obchodných podmienok dopravných spoločností a my ho nevieme ovplyvniť.

Ceny prepravy so spoločnosťou DPD sú nasledovné:

hmotnosť

do 5 kg : 4,79 EUR

do 10 kg : 5,59 EUR

do 15 kg : 6,59 EUR

do 20 kg : 7,49 EUR

do 30 kg : 10,49 EUR

do 40 kg : 12,59 EUR

do 50 kg : 14,59 EUR

do 60 kg : 16,49 EUR

do 70 kg : 18,49EUR

do 80 kg : 20,69 EUR

nad 80 kg : 26,99 EUR

Ceny prepravy so Packeta sú nasledovné:

do 5 kg : 2,49 EUR

do 10kg : 4,59 EUR

Upozorňujem ctených zákazníkov, že pri zvolení prepravnej služby Packeta nie je možné využívať spôsob platby formou dobierky.

Pri platbe kartou : 0,- EUR

Pri výbere doručovania prostredníctvom Packeta treba zohľadniť, že maximálna hmotnosť jednej objednávky t.j. balíka je 10 kg. Zásielku s hmotnosťou produktov nad 9 kg nie je možné doručiť prostredníctvom Packeta(máme tam rezervu, pretože okrem váhy produktov uvedenej na webstránke sa musí ešte započítať aj obalový materiál, nakoľko všetko dôkladne zabalíme, aby ste objednávku obdržali v stave, v akom sme ju pripravili). Hmotnosť objednávky sa sčítava automaticky počas objednávania. Ak sa Vám pri výbere doručenia neobjaví možnosť výberu odberného miesta prostredníctvom Packeta, Vaša objednávka má hmotnosť nad 10kg. Tovar je možné vyzdvihnúť, potom, ak ste obdržali informačný email/SMS. 

U nás vždy máte na výber, takisto sa to týka aj spôsobu platieb. Vo všetkých prípadoch máte istotu bezpečnostného nákupu garantovanú našou firmou.

Dobierka - peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru, a to kuriérovi DPD kuriér.

Platba platobnou kartou: Najobľúbenejší spôsob platby. Je bezpečnou možnosťou, pri ktorej je vyžadované číslo karty, expiračná doba karty a CCV kód. Osobné údaje prechádzajú platobnou bránou GoPay, ktorá nám tieto informácie neposkytuje. Tovar posielame hneď po pripísaní na účet. Ak sa sumu nepodarí uhradiť ihneď, zákazník dostane výzvu na úhradu, ak nebude uhradená objednávka, automaticky sa stornuje. Ak zákazník nemá možnosť zaplatiť, tak môže požiadať o zmenu spôsobu platby na dobierku.

Prevodný príkaz - platbu môžete realizovať bezhotovostným bankovým prevodom na náš účet do 2 pracovných dní. Ak sa suma neuhradí do 3 pracovných dní, objednávka bude automaticky stornovaná. 

!!! POZOR !!! Ak si zvolíte dopravu: osobný odber Štúrovo - Sládkovičova 6, Csonka dvor, Vaša objednávka musí byť minimálne za 10 EUR, za pochopenie Vám vopred ďakujeme.

Formulár na odstúpenie od zmluvy je k dispozícii k stiahnutiu na TOMTO ODKAZE.

Reklamačný formulár je k dispozícii k stiahnutiu na TOMTO ODKAZE