-13% na celý nákup kód:piatok13

Balzamy na pery

4 položiek celkom
Astrid na pery jojóbový olej 4,8g 1ks
Novinka
€1,65
Kód: 13521
Labello balzam na pery Caramel Cream 16,7 g
Dámske
€1,69
Kód: 2716
Labello balzam na pery Original 16,7 g
Dámske Pánske
€1,69
Kód: 2710
Nivea Pre neho & Pre ňu darčekový set
Dámske Pánske
€12,29
Kód: 13134

Balzamy na pery

Vietor vplýva nepriaznivo rovnako na pery ako aj na tvár. Naše pery môžu byť vysušené a popraskané ak sa o naše pery dobre nestaráme. Balzamy na pery obsahujú špeciálne látky, ktoré udržujú pery hydratované, krásne, hebké a plné, na ktorých akýkoľvek rúž vyzerá skvele. V súčasnosti sa vedci snažia skombinovať rozličné látky s vôňami a príchuťami. Vďaka tomu je možné, aby balzam na pery mohol mať jahodovú chuť alebo chuť ako exotické, tieto chute sú práve tie najobľúbenejšie medzi našimi zákazníkmi.

Balzam na pery by sa mal používať hlavne v silnom vetre, keďže takéto počasie rýchlejšie vysuší naše pery. Aplikujte balzam na pery aj niekoľkokrát počas dňa podľa vašej potreby. V našom internetovom obchode nájdete populárne značky ako Maybelline, Labello, Nivea, Yves Rocher a mnoho ďalších.

Určité výrobky je možné zakúpiť v cenovo výhodných a väčších baleniach, u nás tak máte šancu zakúpiť vaše obľúbené produkty za lepšiu cenu. Pre viac informácií o vybranom produkte kliknite na obrázok alebo názov produktu.