Mydlo k objednávke ako darček!

Savo

Webová stránka značky: Savo
ZNAČKA SAVO SA ZRODILA JEDNÉHO PAMÄTNÉHO DŇA V AREÁLI BOCHEMIE V ROKU 1973. SAMOTNÁ HISTÓRIA PODNIKU VŠAK SIAHA AŽ DO ROKU 1904, KEDY BOLA ZALOŽENÁ FIRMA ÖSTERREICHISCHE CHEMIKALIENWERK R. GOLDSCHMIED & CO., KOM. GES., KTORÁ VYRÁBALA PAŠERÁKMI PRESLÁVENÝ SACHARÍN, DECHTOVÉ FARBIVÁ, CHEMIKÁLIE A FARMACEUTICKÉ VÝROBKY.
 
SAVO počas svojej existencie prešlo mnohými vývojovými štádiami a menilo sa v priebehu času tak, aby vždy vyhovelo potrebám a požiadavkám na moderné čistenie a upratovanie. Vďaka tomu majú nielen naše mamičky a babičky, ale aj dnešná mladá generácia, SAVO pevne vryté vo svojej pamäti ako účinný a efektívny prípravok na riešenie "takmer" každého problému v domácnosti, je jedno, či ide o kúpeľňu, obývačku alebo kuchyňu.
V súčasnej dobe Savo rok čo rok prináša svojim spotrebiteľom mnoho inovácií. V poslednej dobe to boli napríklad obľúbené WC bloky, alebo prelomový dezinfekčný rad bez chlóru. Savo ponúka široké portfólio výrobkov a patrí tak medzi najväčšie značky na trhu.
4 položiek celkom
Savo Dezinfekcia bez chlóru na vodný kameň 700 ml
Novinka
€4,59

Dezinfikuje bez chlóru Likviduje 99,9 % baktérií

Kód: 15110
Savo Kuchyňa na mastnú špinu 500m
Novinka
€2,89

Dezinfekcia povrchov a spotrebičov. Odstraňuje odolnú mastnotu, pripáleniny aj zvyšky jedla nezanecháva šmuhy príjemná vôňa osvedčená kvalita

Kód: 15032
Savo Kúpeľňa na vodný kameň 500ml
Novinka Tip
€2,89
Kód: 15035
Savo WC Ocean 750ml
Savo WC Ocean 750ml
Skladom (14 ks)
€1,59
Kód: 1642

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom