Savo čistič práčky 250ml

€4,85 €4,04 bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 

  • tekutý prípravok na čistenie práčky - SAVO Čistič práčky
  • odstraňuje zvyšky pracieho prášku, nečistoty, vodný kameň a ďalšie usadeniny
  • príjemne prevonia práčku
  • pre optimálne fungovanie a predĺženie životnosti
  • vyrobené v Českej republike

Tekutý prostriedok na čistenie práčky od značky SAVO Čistič práčky účinne odstraňuje zvyšky pracieho prášku, nečistoty, vodný kameň a ďalšie usadeniny. Vďaka čističu práčky SAVO bude vaša práčka žiariť čistotou a bude príjemne prevoňaná. Zároveň pravidelným používaním dosiahnete optimálne fungovanie práčky a predĺžite jej životnosť. Pre hygienu a čistotu vo vašom domove.

NEBEZPEČENSTVO

Obsahuje reakčná zmes 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Dráždi kožu.

Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom.

Po manipulácii starostlivo umyte pokožku vodou.

Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu zraku/ochranu tváre.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.

Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára.

Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu.

Zloženie: <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, amfotérne povrchovo aktívne látky, parfum, zmes 2-methylisothiazol-3(2h)-on a 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2h)-on; d-Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Do pračky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobu značky spustila česká značka Bochemie v roku 1973. Značka sa významne rozrástla a postupne vytvorila celý rad čistiacich a dezinfekčných prostriedkov pre domácnosť. Firme sa podarilo vybudovať silnú značku, ktorá si získala veľkú časť trhu v krajinách strednej Európy. Zavŕšením tohto úspechu a uznaním dlhoročnej práce zamestnancov Bochemie je jej predaj firme Unilever v roku 2013.
 
Savo - efektívny prípravok na riešenie "takmer" každého problému v domácnosti, je jedno, či ide o kúpeľňu, obývačku alebo kuchyňu.
Savo ponúka široké portfólio výrobkov a patrí tak medzi najväčšie značky na trhu. V poslednej dobe uviedli napríklad obľúbené WC bloky, alebo prelomový dezinfekčný rad bez chlóru. Medzi najviac využívané produkty patrí dezinfekčný čistič, SAVO proti plesniam, dezinfekčné utierky, Savo do bazénov, odstraňovač škvŕn alebo prostriedok na umývanie riadu. 
 
Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie, aby ste sa vyhli prípadným zdravotným kontraindikáciám. Vyhnite sa kontaktu s očami a uchovávajte mimo dosahu detí. 
 
Všetky produkty značky Savo sú dostupné na www.eurodrogeria.sk.