Cif Powered by Nature All in 1 tablety do umývačky riadu 38 ks 760 g

Novinka
Značka: Cif
€5,10 €4,25 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Ekologicky certifikované tablety Cif Powered by Nature All in 1 fungujú pri nízkych teplotách (45°C alebo 50°C). Používajte umývacie cykly s nízkou teplotou v umývačke riadu, napĺňajte umývačku na maximálnu kapacitu a neprekračujte odporúčané dávkovanie. Týmto spôsobom znížite spotrebu energie, vody a znečisťovanie vody.

  Obsahuje zložky na rastlinnej báze a biologicky rozložiteľné zložky
  Efektívny aj pri ekologických umývacích cykloch menej náročných na spotrebu vody a energie
  S vôňou grapefruitu

  Obmedzený dopad na vodné prostredie. Obmedzené množstvo nebezpečných látok. Testovaná umývacia schopnosť.
 • 5-15%: bieliace činidlá na báze kyslíka, <5%: neiónové povrchovo aktívne látky, Polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy

  Príprava a použitie

  Dávkovanie: 1 tableta na 1 umývací cyklus
  Cif Powered by Nature All in 1 tablety do umývačky riadu ponúkajú najlepšie výsledky v oblastiach s nízkou tvrdosťou vody. V oblastiach s veľmi tvrdou vodou (> 20 °dH, 35 °fH), odporúčame pridať soľ a leštidlo, aby sa zabránilo vzniku bielych škvŕn a dosiahli ešte lepšie výsledky.
  Po použití výrobku odporúčame uzavrieť obal.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Čistiace prostriedky značky Cif jednoznačne predstavujú pre nejedného detstvo. Univerzálny čistiaci prostriedok v žltej plastovej fľaštičke našiel svoje uplatnenie azda v každej oblasti života. Zanesené mastné hrnce, špinavý plastový záhradný nábytok, znečistené koženkové tenisky, sprchovací kút alebo kuchynská linka našli premožiteľa v podobe bieleho tekutého prášku citrónovej vône.

Pre jednoduchšie čistenie jednotlivých oblastí dnes už Cif predstavil aj jedinečné prostriedky do rôznych častí domova. Tie odstránia mastnotu, zanesenú nečistotu, vodný kameň, usadeniny alebo odtlačky prstov. Novinkou v portfóliu je prostriedok na umývanie riadu, ktorý si poradí s rôznymi zvyškami jedla alebo univerzálne utierky, ktoré urobia zážitok z upratovania pre malých aj veľkých.

Značka Cif je okrem iného aj ekologicky uvedomelá a tak ponúka jedinečné čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné pre prírodu a okolie. Značka tiež zaviedla balenia, ktoré obsahujú menej plastu a tak znižujú ničivý dopad plastov na prírodu.

Objavte aj vy svoj dokonalý čistiaci prostriedok do každej oblasti v domove na www.eurodrogeria.sk