Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 3562 hodnotení
5
3404x
4
66x
3
26x
2
14x
1
52x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JM Avatar autora Jozef Murcin Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.12.2020
ok
AT Avatar autora Adela Tináková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.12.2020
som veľmi spokojná,,,do 2 dní mi prišla zásielka a tovar je super.
ZN Avatar autora Zuzana Nemčeková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Veľmi dobrá komunikácia, výhodné ceny a rýchlosť doručenia príjemne prekvapila. Maximálna spokojnosť z mojej strany. Určite odporúčam.
LH Avatar autora Libuša Hronská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Super obchod
DB Avatar autora Dušan Belzár Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
super
PK Avatar autora Pavlina Kukaňova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Velmi spokojena
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Spokojna
M Avatar autora Marcela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
rýchle dodanie, je to darček, takže chuť neviem posúdiť
P Avatar autora Petra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Vyhodne ceny, rychle dodanie
SF Avatar autora Szilvia Farkas Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Jeden nemala som balíček
IB Avatar autora Irena Behmerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
super
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Výborná kvalita.
MW Avatar autora Monika Weiss Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.12.2020
Uplne super
OK Avatar autora Ofélia Kapszová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
Najlepšie ceny, rýchle
J Avatar autora Júlia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
Super drogéria,výborné ceny,komunikácia s obchodom a rýchle dodanie.
S Avatar autora Silvester Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
Som veľmi spokojný
DK Avatar autora Daniela Kocianova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
vell ka spokojnost
EO Avatar autora Eva Ondrisová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
Super
Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2020
Rychly nakup,Super cena Spokojnost ,Odporucam.
AT Avatar autora Anikó Takáčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.12.2020
Spokojnosť, odporúčam

Ovládacie prvky výpisu

3562 položiek celkom