Jar Active Foam náplň 375 ml

€4,35 €3,63 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistič na riad Jar Active Foam s objemom 375 ml je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Vyniká revolučnou technológiou – okamžitú penou. Nie je nutné hubku namáčať a stláčať, aby vznikla pena, stačí Jar naniesť rovno na hubku a ihneď umývať. Samozrejme nechýba tradičná vlastnosť Jari, silné umývacie a odmasťovacie schopnosti, ktoré riadu účinne zbaví mastnoty a všetkých nečistôt a zanechajú je žiarivo čisté a dokonale odmastené. Tekutý prostriedok Jar Active Foam je jemný a šetrný k vašej pokožke.

Jar s revolučnou technológiou s okamžitou penou má silné odmasťovacie účinky, takže riadu umyjete rýchlo a jednoducho.

– umývací prostriedok na riad Jar
– revolučná technológia okamžité peny
– nie je nuté namáčať a stláčať hubku
– stačí penu naniesť a ihneď umývať
– riad je čisté a lesklé
– pohodlné dávkovanie
– šetrný k pokožke
– skvelé umývacie a odmasťovacie schopnosti

Už nie je nutné namáčať a stláčať hubku, aby sa vytvorila pena: pena sa nanáša rovno na hubku a môže okamžite pracovať na tom, aby bol riad žiarivo čisté.

– okamžitá pena pripravená ihneď na použitie
– úžasná sila proti mastnote
– dokonalý pre odstraňovanie odolných zvyškov jedla a pripálené mastnoty
– až dvakrát dlhšie trvajúci sila proti mastnote (v porovnaní s Jarom Sensitive)
– bleskurýchlo zatočí s mastnotou

Vždy dokonale čistý riad
Čistič na riad Jar Active foam odstraňuje mastnotu, nečistoty a zabezpečuje, aby vaše riadu žiarilo po každom umytí čistotou. Pri umývaní nalejte malé množstvo prostriedku buď na hubku alebo priamo na riad. Po umytí riadu opláchnite. Tekutý čistiaci prostriedok dávkujte podľa množstva riadu, typu alebo úrovne nečistoty.

Zloženie: 15-30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, Parfumy, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Jar Active Foam Okamžitá pena čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu pumpička 350 ml

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Na riad
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Čistý riad? Jednoznačne ho má na starosti Jar saponát! Značka Jar je známa v oblasti umývania riadu od roku 1955, pričom v tom čase sa stala Jar revolučným čistiacim prostriedkom a nahradila dovtedy známu súdu, piesok alebo citrón. Stačila jedna polievková lyžica tohto saponátu na 5 litrov horúcej vody a pokiaľ bola viditeľná pena, tak účinok fungoval. Jar odvtedy prešiel mnohými zmenami. Pod palcom spoločnosti Procter & Gamble (majiteľ tejto obchodnej značky) sa začali od roku 2008 vyrábať napríklad aj obľúbené Jar kapsule do umývačky riadu alebo ekologické verzie týchto čistiacich prostriedkov. 

Klasické saponáty značky Jar si aj napriek konkurencii v podobe tabliet do umývačky riadu stále držia svoje pevné miesto na trhu. Značka ani počas rokov nepovoľuje a neustále vyvíja svoje zloženie, aby bolo viac ekologické a šetrné k ľudskej pokožke. Fľašky Jar Ocean Plastic sú 100% recyklovateľné a čiastočne vyrobené z plastového plážového odpadu. Novinkou na trhu je aj Jar pena, ktorá urobí z umývania riadu nie len jednoduchú ale aj zábavnú činnosť.