Swiffer Set mop+rúčka+ utierky

€23,59 €19,66 bez DPH
Skladom (15 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Swiffer štartovacia sada Sweeper obsahuje 8 pevných prachoviek, ktoré zachytávajú 3krát viac nečistôt, prachu, vlasov a chlpov ako tradičné metly. Môžete ich tiež používať ako doplnok k vysávaču na zachytenie nevysiateho jemného prachu, alebo ako trik na rýchle upratovanie medzi dôkladnými upratovaniami.

Štartovacia sada obsahuje tiež 3 čistiace obrúsky. Čistiace obrúsky rozpúšťajú nečistoty, absorbujú a odstraňujú ich z podlahy, ktorú zanechávajú čistú a sviežo voňavú. Swiffer Sweeper má 360° otočnú hlavicu, vďaka ktorej môžete vyčistiť všetky miesta, dokonca aj tie ťažko prístupné (pod chladničkou, rúrou a umývačkou, pod posteľou alebo gaučom) alebo v rohoch, kam sa bežné metly a mopy obvykle nedostanú. Pre dokonale čistú domácnosť! - KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI zachytáva prach, vlasy a chlpy

  • 1 sweeper + 8 prachoviek + 3 čistiace obrúsky
  • vhodné na suché aj mokré upratovanie všetkých podlahových povrchov
  • nezanecháva žiadne zvyšky

Spôsob použitia

Napokon máte riešenie pre zametanie a vytieranie podláh v jednom. Štartovacia sada Swiffer Sweeper obsahuje 8 pevných prachoviek, ktoré zachytávajú 3-krát viac nečistôt, prachu, vlasov a chlpov ako tradičné metly. Môžete ich tiež používať ako doplnok k vysávaču na zachytenie nevysiateho jemného prachu, alebo ako trik na rýchle upratovanie medzi dôkladnými upratovaniami. Ako? Prečo? Prachovky majú elektrostatický účinok, ktorý v kombinácii s ich pevnosťou a špecifickým vzorom umožňuje zachytenie všetkého prachu. Ale tým to nekončí: akonáhle sa zbavíte prachu, nastáva čas na vytieranie Štartovacia sada obsahuje aj 3 čistiace obrúsky. Čistiace obrúsky rozpúšťajú nečistoty, absorbujú a odstraňujú ich z podlahy, ktorú zanechávajú čistú a sviežo voňavú. Swiffer Sweeper má 360° otočnú hlavicu, vďaka ktorej môžete vyčistiť všetky miesta, dokonca aj tie ťažko prístupné (pod chladničkou, rúrou a umývačkou, pod posteľou alebo gaučom) alebo v rohoch, kam sa bežné metly a mopy obvykle nedostanú. Skvelé. Nepoužívajte čistiace obrúsky Swiffer Sweeper na neupravené, olejované alebo voskované drevené povrchy, ani na nelepenú dlažbu alebo koberce. Je nutná jednoduchá montáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: