Persil Marseille Almond& vanilka prací gél 1.9l 38PD

Novinka
Značka: Persil
€7,50 €6,25 bez DPH
Skladom (33 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý prací gél Persil s marseillským mydlom ponúka celej vašej bielizni kompletnú starostlivosť o čistú a sviežu bielizeň. So svojou kvetovou vôňou a s prírodnými výťažkami z kvetov pomarančovníka, vás Persil prenesie na juh Francúzska! Jeho zloženie je dermatologicky testované, aby vyhovovalo celej rodine. Nízka cena a účinnosť od 20°C. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Úspechom chemikov zo spoločnosti Henkel v roku 1907 začala revolúcia v procese prania. Kombináciou kremičitanu sodného s perboritanom sodným vytvorili novú receptúru, ktorá pri vyváraní bielizne vytvárala bubliny kyslíka. Prvý samostatne aktívny prací prostriedok bol na svete: Persil.

Počas rokov prešiel prací prostriedok mnohými zmenami. Musel sa prispôsobiť nie len potrebám ľudí, ale aj moderným práčkam: postupne sa prací prášok od značky Henkel stal viac voňavým, penivým, obsahoval viac látok pre belšiu bielizeň a zdravšiu práčku. V roku 1987 sa na trhu objavil aj tekutý Persil a o necelých 10 rokov na to sa spoločnosť mohla pochváliť aj tabletami na pranie! Dnes sa na trhu nachádza niekoľko verzií Persilu ako napríklad Persil Color, Persil Sensitive, Persil Black alebo Persil Lavender či najnovší Persil Premium. Tieto moderné gély 21. storočia účinne odstraňujú nečistoty aj pri praní na nízkych teplotách a zároveň udržiavajú vypratú bielizeň čistú a sviežu. Atraktívnymi sú tiež aj známe Persil Duo caps, ktoré odstraňujú nečistoty za pomoci kombinácie pracie prášku a prášku na pranie.