Perwoll Care & Refresh gél na pranie 1,375L 25PD

Novinka
Značka: Perwoll
€5,20 €4,33 bez DPH
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis Perwoll Renew&Refresh gél na pranie:

Prací gél Perwoll Renew & Refresh s inovatívnym zložením ​​ponúka jemné čistenie pre syntetické tkaniny, ako je polyester, nylon, viskóza alebo akryl. Neutralizuje pachy vo vašom oblečení a udrží ho čerstvé až 24 hodín. Pre oblečenie, ktoré pôsobí a vyzerá ako nové. Syntetickým vláknam poskytuje optimálnu starostlivosť tak, aby zachoval tvar oblečenia. Vhodný pre bielu a farebnú bielizeň.

Dávkovanie:

  • Pred použitím nádobu gélu poriadne pretrepte.
  • Vždy sa riaďte pokynmi na etikete každého produktu.
  • Pre ručné pranie pridajte 55 ml gélu na 10 litrov vody.
  • 1 vrchnák = 110 ml.
  • Vhodné pre všetky teploty od 20°C do 60°.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 1.45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Perwoll je špeciálny prací gél, ktorý sa stará o vaše oblečenie a vyvíja prípravky, ktoré vám ho pomôžu udržať dlhšie krásne. Vďaka Perwollu bude vaše oblečenie vyzerať dlhšie ako nové a opotrebenia spôsobené časom sa napravia. Zloženie produktov poskytne vášmu oblečeniu optimálnu starostlivosť. Svoje prípravky značka neustále vyvíja a zdokonaľuje.

História vzniku Perwoll sa datuje k roku 1954. Pracie prášky vtedajšej doby neboli určené pre látky vyžadujúce jemné zaobchádzanie, mohli ich dokonca aj poškodiť. Zrodila sa základná myšlienka Perwollu: prací prostriedok, ktorý nielen čistí, ale tiež chráni vlákna a stará sa o ne. Dodnes je Perwoll medzi jemnými pracími prostriedkami neprekonanou jednotkou. Pracie prostriedky Perwoll na ošetrenie farebného oblečenia predstavujú predsavili v roku 2014 inovovaný rad produktov s novým vylepšeným ReNew+ efektom. Doteraz ide o najlepší Perwoll všetkých čias – vylepšená ochrana farieb a vlákien vášho oblečenia spolu s vylepšenou pracou schopnosťou pre intenzívne farby vášho oblečenia. 

Objavte všetky pracie gély a kapsule na pranie od značky Perwoll na www.eurodrogeria.sk