Perwoll Wool&Delicates prací gél 1,375L 25PD

Novinka
Značka: Perwoll
€5,20 €4,33 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

 • Perwoll Renew Wool špeciálny prací prostriedok 25 praní 1375 ml
 • NOVÉ? ÁNO! Perwoll Renew Wool!
 • Objavte Perwoll Renew Wool - ideálna starostlivosť o vlnu a jemné látky ako je hodváb, kašmír, mohér a pod. Tento prací prostriedok poskytuje šetrnú starostlivosť vašej bielej i farebnej bielizni. Jemný prací gél je účinný ako v studenej, tak teplej vode a je vhodný aj na ručné umývanie. Perwoll Renew je vhodný na pranie mnohých typov látok a to aj jemných tkanín.
 • Výhody produktu Perwoll Renew Wool:
 • Dotyk kašmíru
 • Zabraňuje tvorbe žmolkov
 • Udržuje tvar oblečenia
 • Starajte sa o svoje oblečenie aj o planétu. Zloženie obsahuje viac ako 90 % prírodne získaných ingrediencií*.
 • Šetrné pranie - Prací prostriedok Perwoll Renew šetrne perie vaše oblečenie pri akejkoľvek teplote a obsahuje viac ako 90 % prírodne získaných ingrediencií*.
 • * Dokázané laboratóriom Henkel (Nemecko, 2021)
 • Perwoll je špeciálny prací gél, ktorý sa stará o všetky druhy textílií. Či ide o jemnú bielizeň, športové oblečenie alebo bežné odevy. Perwoll ponúka celú škálu pracích gélov špeciálne vytvorených podľa potrieb jednotlivých druhov vlákien. Vďaka Perwoll zostane oblečenie dlhšie ako nové.

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie. Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ""Universal-Waschmittel"" (univerzálny prací prostriedok). Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Obnova vlny - Tento prací prostriedok je vyvinutý tak, aby šetrne čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil ich pred tvorbou žmolkov, udržal ich vlákna jemné a zachoval ich tvar, Dotyk kašmíru - Prací gél Perwoll Renew poskytuje vylepšenú starostlivosť o vlákna, udržuje ich jemné a oblečenie tak vyzerá krásne a na dotyk je jemné ako kašmír, Jednoduché použitie - Nalejte dávku tekutého pracieho prostriedku do viečka fľaše, pridajte do bubna práčky či dávkovača a zapnite vybraný prací cyklus, Objavte Perwoll Renew Wool - ideálna starostlivosť o vlnu a jemné látky ako je hodváb, kašmír, mohér a pod, Obnovuje vlnu a ďalšie jemné tkaniny, takže si môžete užívať vaše oblečenie po dlhšiu dobu

 • Veľkosť balenia:1357ML

Informácie

Logá tretích strán

Cleanright.eu, Zelený bod

Zloženie

5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, mydlo, Enzýmy, Parfum (citronellol, geraniol), Konzervanty: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

Skladovanie

Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Príprava a použitie

 • Pri výbere vhodného pracieho programu dodržujte doporučenia uvedené na visačke vášho oblečenia. Pri praní jemného prádla v automatickej práčke naplňte bubon maximálne do polovice. Pred použitím pretrepať.
 • Dávkovanie viď obal.

Množstvo dávok

25 Počet pracích dávok

Varovania

 • Prací prostriedok. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.
 • Varovanie: Spôsobuje silné podráždenie očí. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 1.45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Perwoll je špeciálny prací gél, ktorý sa stará o vaše oblečenie a vyvíja prípravky, ktoré vám ho pomôžu udržať dlhšie krásne. Vďaka Perwollu bude vaše oblečenie vyzerať dlhšie ako nové a opotrebenia spôsobené časom sa napravia. Zloženie produktov poskytne vášmu oblečeniu optimálnu starostlivosť. Svoje prípravky značka neustále vyvíja a zdokonaľuje.

História vzniku Perwoll sa datuje k roku 1954. Pracie prášky vtedajšej doby neboli určené pre látky vyžadujúce jemné zaobchádzanie, mohli ich dokonca aj poškodiť. Zrodila sa základná myšlienka Perwollu: prací prostriedok, ktorý nielen čistí, ale tiež chráni vlákna a stará sa o ne. Dodnes je Perwoll medzi jemnými pracími prostriedkami neprekonanou jednotkou. Pracie prostriedky Perwoll na ošetrenie farebného oblečenia predstavujú predsavili v roku 2014 inovovaný rad produktov s novým vylepšeným ReNew+ efektom. Doteraz ide o najlepší Perwoll všetkých čias – vylepšená ochrana farieb a vlákien vášho oblečenia spolu s vylepšenou pracou schopnosťou pre intenzívne farby vášho oblečenia. 

Objavte všetky pracie gély a kapsule na pranie od značky Perwoll na www.eurodrogeria.sk