Vanish Gold Power odstraňovač škvŕn pred praním 200ml

€5,89 €4,91 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

ZLOŽENIE

5 % - 15 %: neiónové povrchovo aktívne látky, < 5%: aniónové povrchovo aktívne látky, Polykarboxyláty, Enzýmy, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-ón, 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón, Vonné látky, Nebezpečné látky: kyselina benzénsulfónová, mono-C10-14-alkylderiváty, sodné soli; alkoholy, C12-16, etoxylované 7EO, 3EO; alkoholy, C12-15, rozvetvené a lineárne, etoxylované

SKLADOVANIE A POUŽITIE

PRÍPRAVA A POUŽITIE

1. Odskrutkujte uzáver.
2. Naneste na škvrny krúživými pohybmi.
3. Nechajte pôsobiť 1-5 minút. Umyte.

Návod na použitie:
Vždy si pozorne prečítajte inštrukcie k praniu na odeve či látke. Bezpečné na farebné i biele materiály, ak je používané podľa inštrukcií ich výrobcov. Pred použitím otestujte stálofarebnosť na skrytej časti produktu. Opláchnite a nechajte uschnúť. Nedrhnite čokoládové škvrny. Nepoužívajte na vlnu, hodváb či kože. Nepoužívajte na lakovaných a kovových materiáloch ako je napríklad drevo, kov, atď. Nepoužívajte na odevy, ktoré sa čistia za sucha.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 0.22 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vanish a škvŕn sa zbavíš! Britský expert na odstraňovanie škvŕn na oblečení je pomocníkom v nejednej domácnosti už desaťročia. Vanish je svetovým lídrom na trhu odstraňovačov škvŕn v kategórii odstraňovania škvŕn, ktorý sa predáva vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Vanish začal ako produkt na bielizeň na odstraňovanie škvŕn, ktorý okolo roku 1983 uviedla na trh malá škótska spoločnosť Projectina.

Dnes sa tento svetový líder v boji proti odstraňovaniu škvŕn etabloval azda do každej sféry v domácnosti. Škvrny od vína, trávy, potu nemajú šancu či už ide o oblečenie, pohovky, bundy, spodné prádlo alebo záclony! Ste fanúšikom klasiky? Žiadny problém, so škvrnami zatočí napríklad Vanish Oxi Action práškový odstraňovač škvŕn alebo tradičné Vanish mydlo na škvrny. Vanish sa tiež postará aj o čistotu vašich kobercov, závesov, odstraňuje škvrny a zápach po domácich miláčikoch alebo tiež zabezpečí čistý a svieži interiér vášho vozidla. 

Bojovník Vanish by tak nemal chýbať ani vo vašej domácnosti. Objednajte si ho ešte dnes na www.eurodrogeria.sk