Ariel Diamond Bright odstraňovač škvŕn v spreji 750ml

€4,37 €3,64 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ariel práškový prostriedok  na škvrny na farebné oblečenie 500g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ariel sprejový prostriedok  na škvrny na biele a farebné oblečenie s oxi penou technologiou.Vedecky zlepšené odstraňovanie škvŕn.Obohatená receptúra ​​ľahko odstraňuje aj tie najodolnejšie-vyschnuté škvrny,obsahuje
optické zjasňovače pre brilantnú bielu.Brilantné biele prádlo dosiahnete s čistiacim prostriedkom a následným vypraním .

Použitie:Otvorte uzáver otočením o 90stupňov.Nastriekajte prípravok priamo na škvrnu 
Nechajte pôsobiť podľa druhu škvrny a stupňa znečistenia...Potom operte podľa bežného návodu.Kapacita: 750ml 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 0.8 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V 60. rokoch sa postupne začali práčky objavovať v nejednej domácnosti. Ľudia sa na celom svete tešili z jednoduchšieho spôsobu prania, len sa nevedeli popasovať s jedným problémom: oblečenie nebolo dostatočne biele. V tom čase sa rozhodla firma Procter & Gamble reagovať.

V roku 1967 vtrhol na scénu Ariel a ponúkol každému na celom svete nedotknutú bielu farbu vďaka inovatívnej kombinácii zlúčeniny na báze enzýmu so zapuzdreným bielidlom. Následne v roku 1985 prišiel na trh aj tekutý prací gél, ktorý zabezpečil ešte efektívnejšie odstraňovanie škvŕn. Na prelome 80. a 90. rokov sa trendy začali, farebné oblečenie sa stalo atraktívnym, čomu sa musela prispôsobiť aj značka Ariel. Firma tak vyvinula prací prášok, ktorý zbavil oblečenie nečistôt tak, že pritom nenarušil farbu a štruktúru oblečenia.

Aktuálne za najnovší trend považujeme Ariel kapsule na pranie, ktoré sa stali jednoduchým a účinným spôsobom pre každodenné pranie. Ide o prací prostriedok, ktorý je vhodný ako na biele oblečenie, tak aj na farebné alebo čierne.