DIX gél na čistenie odpadov 1l

Novinka
Značka: Dix
€3,09 €2,58 bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

DIX - gél na čistenie potrubia 1L
Tento gél na prečistenie odpadového potrubia je určený pre drezy, vane, sprchy, umývadla a rôzne iné odtoky, je vysoko účinný najmä pri odstraňovaní nánosov a vrstiev mastnoty a iných látok organického pôvodu, ktoré sa zhromažďujú v odpadovom potrubí a sifónoch. Ideálne rozpúšťa mastnotu, vlasy, kuchynský odpad, papier, vatu a iné. Nespôsobuje zohrievanie potrubia a tým pádom je bezpečný pre kovové aj plastové potrubie. Vďaka tomuto prípravku si prepchávanie a čistenie potrubia nevyžaduje použitie mechanických metód, a preto sa stáva jednoduchou a účinnou alternatívou. Vzhľadom na jeho hustú gélovú konzistenciu a vysokú hustotu, gél gravitačne steká do vnútra potrubia, zdoláva hladinu vody zhromaždenej v sifóne a preniká na miesto upchania.
Tento prípravok, ktorý ponúkame v balení s objemom 1L má bezpečný uzáver, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu deťmi.
Upozornenie: Vzhľadom na agresívny charakter gélu je potrebné pri jeho používaní dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Nepoužívajte na hliníkové predmety! Pre zachovanie priechodnosti rúr je potrebné použit 250 ml gélu raz do týždňa.
Spôsob použitia: Naliať do sifónu cca 500 ml studenej vody, potom naliať cca 250 ml gélu. Počkať cca 5 minút a prepláchnuť studenou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: