Dr. Beckmann čistič práčky 250ml

€3,89 €3,24 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvyšky, nečistoty a vodný kameň môžu zhoršiť činnosť a výkon práčky. Zloženie s aktívnym uhlím uvoľňuje a zachytáva zvyšky, ktoré sa potom účinne vymyjú.
Čistenie: Odstraňuje odolnú nečistotu, zvyšky čistiaceho prostriedku a vodný kameň z neprístupných častí vo vnútri práčky, ako je bubon a rúrky.
Ochrana a údržba: Inhibítory korózie chránia kovové časti; špeciálne kondicionálne prísady udržiavajú gumové tesnenia elastické.

Príprava a použitie

Návod na použitie
Vyčistite filter od chuchvalcov. Pred použitím dobre pretrepte fľašu. Vyberte zásobník detergentu a namočte ho na 30 minút do roztoku 50 ml čističa práčky (pozri značku) zriedeného v 4 litroch teplej vody. Vyčistite zásobník od akýchkoľvek zvyškov a vložte ho späť do práčky. Odstráňte páperie, kamienky atď. z gumového tesnenia. Nalejte malé množstvo čističa na handru a utrite priezor dverí a gumové tesnenie okolo. Nechajte krátko pôsobiť a potom utrite vlhkou handrou. Nalejte zvyšný obsah fľaše do hlavného zásobníka detergentu a spustite hlavný cyklus prania (minimálne 60 °C) bez cyklu predprania, bez pracieho prostriedku a bez bielizne.
Odporúčanie: na ochranu a údržbu práčky používajte asi 3 krát za rok. Vždy dodržujte pokyny výrobcu. Tak môžete predísť poruchám práčky. Pre dlhú životnosť práčky.

Dodatočné parametre

Kategória: Do pračky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: