Lenor Summer Breeze aromatizovaná voda do žehličky 1l

€3,74 €3,04 bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
11.9.2025
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

LENOR SUMMER BREEZE VODA DO ŽEHLIČKY 1 L

Destilovaná vonná voda SUMMER BREEZE na žehlenie žehličiek.

Tieto nové Lenor môžu ľahšie vyhladiť záhyby, vďaka čomu je žehlenie oveľa príjemnejšie a zároveň zanecháva na oblečení dlhotrvajúcu vôňu.

K dispozícii v sviežom, luxusnom prebudení Lenor Spring a Lenor Summer Breeze,žehlenie nikdy nebude jednoduchšie! Nielen žehlenie, ale vôňa vonia nádherne,ale vodné parníky Lenor a žehlenie sú navrhnuté tak,aby sa zabránilo hromadeniu limeskali v žehličke!Ako už názov napovedá,Výrobky sa môžu používať v parníkoch na oblečenie alebo v železnom oblečení.

Vlastnosti:

  • uľahčuje žehlenie,
  • zabraňuje elektrizovaniu lisovaných tkanín
  • zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v žehličkách.
  • dávkovanie priamo do otvoru plniaceho otvoru v žehličke
  • objem 1 liter
  • výroba na UK trhu

Dodatočné parametre

Kategória: Osviezovače textílií
Hmotnosť: 1.05 kg
EAN: 5060033822708

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Odkedy sa aviváže značky Lenor objavili na scéne v roku 1963 v Nemecku, značka zostala neustále inovatívna a venovala sa poskytovaniu čo najväčšej mäkkosti a sviežosti pre oblečenie. Okrem vône značka v pravidelných intervaloch prinášala počas svojho pôsobenia na trh neustále inovácie ako napríklad postupné uvoľňovanie vône trením, zachovávanie nového vzhľadu oblečenia alebo prinášala nové intenzívne vône v rôznych formách.

Okrem tradičnej aviváže tak dnes poznáme na scéne aj vonné perličky známe pod menom Unstoppables, koncentrované aviváže alebo pracie prášky či kapsule na pranie, ktoré okrem čistoty dodajú oblečeniu aj jemnosť a intenzívnu vôňu. Nakoľko sa počas prania neodporúča používať aviváž, ak sa rozhodnete oblečenie vložiť do sušičky, tak Lenor prišiel na trh aj s novinkou v podobe voňavých obrúskov do sušičky. Tie jednoducho môžete použiť aj na osvieženie skríň, botníkov, tašiek a topánok.

Neustále sa rozširujúcu ponuku vôní od značky Lenor nájdete na stránke www.eurodrogeria.sk za výhodné ceny.