Vanish Oxi Action Pink prášok na škvrny 423g

€4,05 €3,38 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Vanish Oxi Action pomáha zbaviť sa dokonca aj odolných škvŕn. Prispieva k tomu, že vaša bielizeň bude vypraná bez škvŕn.
  • TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN Naše prvoradé odporúčanie ohľadom odstraňovania škvŕn je vyčistiť škvrnu čo najskôr a nenechať ju zaschnúť.
  • Odstraňuje Vanish aj iné odolné škvrny? Vanish môže taktiež pomôcť odstrániť škvrny od krvi alebo po červenom víne.

  Všimli ste si na šatách škvrnu, ktorá nie a nie ísť dole? Žiadny strach! Prášok Vanish Oxi Action obsahuje Oxi Powerlift, ktorý odstraňuje všetky druhy škvŕn, od zreteľne viditeľných až po tie odolnejšie, ktoré je možné prehliadnuť. Prášok Vanish Oxi Action je možné bez obáv použiť ako na farebné, tak na biele oblečenie.

   

  AKO ODSTRAŇOVAŤ ŠKVRNY PRÁŠKOM VANISH OXI ACTION
  Zbaviť šaty a iné textílie škvŕn je s práškom Vanish Oxi Action ľahšie, než si myslíte.

  Pranie v práčke:
  Na odolné škvrny: Do zásuvky
  na pracie prostriedky pridajte k praciemu prášku jednu odmerku Vanishu a perte ako obvykle.

  Na normálne škvrny pridajte 1/2 odmerky.

  Perte ako obvykle.

  Namáčanie:
  Na odolné škvrny: V 4 litroch teplej vody (max. 40 °C) nechajte úplne rozpustiť 1 odmerku prášku Vanish Oxi Action a nechajte máčať. Na menej odolné škvrny môžete použiť 1/2 odmerky.Farebná bielizeň: Namočte najviac na 1 hodinu.

  Biela bielizeň: Namočte najviac na 6 hodín.

  Po namočení perte ako obvykle alebo dôkladne vypláchajte.
  Ak chcete v prípade odolných škvŕn dosiahnuť najlepšie výsledky, pred pláchaním bielizeň preperte. 

  Predčistenie:
  Zmiešaním 1/4 odmerky prášku a 3/4 odmerky teplej vody (max. 40 °C) vytvorte kašičku.

  Naneste zmes na škvrnu a nechajte 5 minút pôsobiť (najdlhšie).

  Podľa potreby zmes vtierajte do škvrny pomocou spodnej, výstupkami vybavenej časti odmerky. Než odmerku vrátite do nádobky, omyte ju a osušte. Po predčistení perte ako obvykle.

   

  Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

Dodatočné parametre

Kategória: Prášok
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vanish a škvŕn sa zbavíš! Britský expert na odstraňovanie škvŕn na oblečení je pomocníkom v nejednej domácnosti už desaťročia. Vanish je svetovým lídrom na trhu odstraňovačov škvŕn v kategórii odstraňovania škvŕn, ktorý sa predáva vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Vanish začal ako produkt na bielizeň na odstraňovanie škvŕn, ktorý okolo roku 1983 uviedla na trh malá škótska spoločnosť Projectina.

Dnes sa tento svetový líder v boji proti odstraňovaniu škvŕn etabloval azda do každej sféry v domácnosti. Škvrny od vína, trávy, potu nemajú šancu či už ide o oblečenie, pohovky, bundy, spodné prádlo alebo záclony! Ste fanúšikom klasiky? Žiadny problém, so škvrnami zatočí napríklad Vanish Oxi Action práškový odstraňovač škvŕn alebo tradičné Vanish mydlo na škvrny. Vanish sa tiež postará aj o čistotu vašich kobercov, závesov, odstraňuje škvrny a zápach po domácich miláčikoch alebo tiež zabezpečí čistý a svieži interiér vášho vozidla. 

Bojovník Vanish by tak nemal chýbať ani vo vašej domácnosti. Objednajte si ho ešte dnes na www.eurodrogeria.sk