Dezinfekcia (nie len) v čase koronavírusu. Aké prostriedky nemôžu chýbať doma?

eurodrogeria_dettol

Sobotňajšie upratovanie je v mnohých rodinách pravidelným rituálom. V poslednom čase je avšak dôležitá aj prevencia voči baktériám a vírusom. Najlepšími pomocníkmi v týchto časoch tak môžu byť rôzne dezinfekčné prostriedky, ktoré sa postarajú o ochranu pred neviditeľnými nepriateľmi. V ponuke na našom eshope nájdete široký sortiment dezinfekčných produktov na povrchy a rôzne gély a mydlá na ruky.

Dezinfekčné prostriedky sa stali každodennou súčasťou našich životov. V rámci prevencie by sme si tieto dobré zvyky mali ponechať a v tom prípade by sme nemali zabudnúť na ich zabezpečenie včas, aby sme náhodou neostali bez nich. Jednoznačne v nákupnom košíku nemôžu chýbať dezinfekčné prostriedky na povrchy a rôzne mydlá a gély na ruky.

Dezinfekčné mydlá a gély

Už odmalička nás rodičia učili, že si treba často umývať ruky. Tieto zvyky sú už teraz samozrejmosťou a v čase koronavírusu, treba umývaniu rúk venovať výnimočnú pozornosť. Pritom nám tiež pomáhajú rôzne antibakteriálne mydlá. Napríklad rada Dettol antibakteriálnych emulzií na umývanie rúk poskytuje nielen jemnú starostlivosť a sviežu vôňu rukám ale aj ničí 99,9% baktérií. Okrem toho nevysušuje pokožku, je vhodné pre každodenné použitie, chráni proti širokému spektru neviditeľných baktérií. Na cestách sú najväčšími pomocníkmi aj antibakteriálne gély, ktoré sú rýchlou záchranou v prípade, ak na blízku nie je voda, alebo iný spôsob ako si očistiť ruky od možných baktérií.

hand-desinfectant-during-quarantine-NVHZ63K

Dezinfekcia povrchov

Okrem prevencie v podobe omývania rúk je potrebné nezabúdať na pravidelnú dezinfekciu povrchov v domácnosti. Opornými bodmi by mali byť najmä kľučky, stoly, mobilné telefóny, notebooky a povrchy, ktoré sú najviac v kontakte s ľuďmi. Na povrchy sú už dostupné rôzne Dettol spreje a utierky, ktoré uľahčia každodenné preventívne upratovanie. V prípade umývania podláh a plôch sú dostupné Sanytol čističe. Tie by jednoznačne nemali chýbať pri upratovaní rôznych podnikov, kancelárskych priestorov, predajní ale aj domácností.

hands-cleaning-laptop-computer-to-avoid-coronaviru-QXK5XE5

Dezinfekčné prípravky na prádlo

V prípade maximálnej prevencie sú v ponuke aj dezinfekčné prostriedky na prádlo. Napríklad Sanytol dezinfekčný prípravok na prádlo a bielizeň zahubí 99,9 % baktérií, plesní a vírusov vrátane vírusu chrípky typu A (H1N1). Dezinfikuje a čistí bez odfarbenia. Absorbuje a ničí pachy tým, že odstraňuje ich príčinu (mikróby). Nezanecháva škvrny a je šetrný k textíliám.

housewife-pouring-floor-cleaning-liquid-EX63NEE

Okrem toho sú v ponuke aj rôzne dezinfekčné prostriedky, ktoré sú prispôsobené na použitie do kuchyne alebo kúpeľne, ktoré tak obsahujú aj aktívne látky na odstránenie vodného kameňa alebo mastnoty v domácnosti. Zaujímavosťou sú tiež aj osviežovače, ktoré okrem toho, že textíliám dodajú vôňu, tak sa môžete spoľahnúť aj na ich antibakteriálne a dezinfekčné prostriedky. Pre celú našu ponuku antibakteriálnych a dezinfekčných prostriedkov navštívte náš eshop.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie